Yükleniyor...

Öğrencilerin eğitim görmeleri gereken okul tamamen yıkıldığı için, malzemeleri çocuklarımızın nakledildikleri defnedeki Yeşilpınar çok amaçlı ortaokuluna götürerek kulübümüz adına teslim etti.

Yeni Eğitim-Öğretim döneminin başlamasıyla birlikte deprem bölgesi olan Hatay Defne Yeşilpınar ilkokulunda eğitim gören ve okul yönetimi tarafından seçilen ihtiyaç sahibi öğrenciler için toplum hizmetleri komitemizin çalışmasıyla, bütçesinin tamamen kulüp üyelerimiz tarafından oluşturulduğu eğitim setleri ve okul çantası destek projemizi hayata geçirdik.

GDB. Hülya Dandin mentörlüğünde çalışan hizmet projeleri komite başkanlarımızdan bizzat kendisi aracıyla malzemelerin Hatay'a ulaşımını sağlayan sevgili saymanımız ve GLDB. Bayram Tanrıöver ile Yasin Poşul’a, üstün gayretiyle fon yaratan genç üyemiz sevgili Hazal Paçacı boyraz ve tüm üyelerimize şükranlamızı sunuyoruz.

Yine projemizde bize destek olan grup kulüplerimizden Galata,Karaköy ve Ortaköy Rotary Kulüplerimize ve guvernör yardımcımız Ziya Sadi’ye destekleri için teşekkür ederiz.

Toplantı Bilgileri

Toplantı Yeri : Hilton Garden Inn / Beylikdüzü

Toplantı Günü : Salı

Toplantı Saati : 19:30

Dönem Başkanı

Gönül KOZAN

Kulüp Başkanı